Jak zhubnout ?


Chcete zhubnout ? Pomohu Vám, pokud jste ochoten/a změnit své myšlení, stravovací a pohybové návyky,        jít opravdu za svým cílem, budete respektovat mé pokyny, můžu Vám s hubnutím pomoct. Ať už při osobních návštěvách, anebo Online. Redukce váhy        je velmi obsáhlé téma. Preferuji LC stravování.

Hubnutí
Hubnutí

Budu potřebovat pro začátek vědět, jestli a jak            jste se už snažila hubnout. Co vše jste zkoušela.            Jakou máte stravu, pitný režim, pohyb. Váha, výška, věk. Také je to hodně o psychice, rodinné situaci, atd. Je to dlouhodobější práce, než např. Odvykání kouření.

Pracuji ohledně hubnutí nejen s Hypnoterapií,              ale poskytuji i poradenství, co se jídelníčku týče, pohybu, pitného režimu, atd. Napíšu Vám stravovací, pohybové návyky, pitný režim i Hypnoterapii na tělo, kterých se budete striktně držet. 4 týdny se Vám budu věnovat, nastavíme všechny postupy. Během těchto      4 týdnů absolvujete každý den konzultaci                        a jednou týdně hodinové Hypnosezení.

Budete se každý den ve stejnou dobu - ráno,                    nebo večer vážit, fotit váhu a každý den mi to pošlete    i s počtem kroků na krokoměru. Po každém týdnu          dle váhového úbytku budeme spolu konzultovat úspěšnost, stravu, pohyb, celkovou terapii. Za jeden měsíc této péče zaplatíte 5.000,- Kč převodem na můj účet po první konzultaci, která je zdarma.

Sám jsem několikrát přibral dobrovolně několik desítek kilogramů, abych si své metody vyzkoušel v praxi.      Díky tomu i studiu hypnózy a psychologie, vím o čem mluvím. Nechte si to projít hlavou                                        a v případě zájmu se ozvěte !

,