Hypnoterapie: Pomáhá i s hubnutím.

01.05.2022

Hypnóza je stále zahalena tajemstvím, mystikou a znáte ji nejspíš z detektivek. Hypnóza, stav, kdy je vaše mysl v područí někoho jiného. Ve skutečnosti jde ale o speciální psychologický obor uznávaný odbornou lékařskou obcí a dokáže hodně pomáhat. Je potřeba                            si ale uvědomit,  že hypnóza není zázrak, který vše vyřeší za vás. "Je to úžasný podpůrný            a urychlující pomocník  v situaci, kdy se někomu dlouhodobě například nedaří zhubnout,            nebo přestat kouřit. Kdy klient zkusil všechno možné, ale výsledek je stále nevyhovující.      Stále je to ale klient, kdo musí přiložit ruku k dílu,  musí chtít nefunkční věci opravdu změnit

Hypnóza mu dá podporu a sílu, aby se trvalé změny dostavily co nejdříve. V průběhu hypnózy terapeut s klientem hledá jeho vnitřní zdroje, které má uložené hluboko v podvědomí,                a které mohou nastartovat změny. Jen je potřeba se k nim dostat, případně odstranit hluboko zakořeněné bloky, které ve změně brání. Někdy samozřejmě samotná hypnóza nestačí. Například u odstraňování zlozvyků je potřeba i vedlejší terapie, která se zaměří na vytváření nových a žádoucích návyků. 

Představte si hypnózu jako vlak. Když víte, kam jedete, hypnóza vám pomůže                              dostat se tam rychleji . . .

Chcete zhubnout ? Volejte, pište tady a teď - Hned !


Hubnutí
Hubnutí
,