Mentální koučink

Můžete být vším, co si jen dokážete představit

Vše začíná v hlavě ! 
Rád Vás o tom PŘESVĚDČÍM. Osobně, nebo i Online. Pokud se nemůžete hnout
z místa, a přitom
toužíte po změně a chcete pro ni udělat vše potřebné, je individuální osobní seberozvoj SKVĚLÝ ZPŮSOB, jak toho dosáhnout. Na společných individuálních, nebo i skupinových sezeních najdeme cestu z krize a objevíme Vaši osobní i pracovní VIZI.  Smysl života, strach z chyb, vedení týmu, tréma z vystupování, sebepoznání, sebedůvěra, sebeprezentace, a spoustu dalších témat řeší - MENTÁLNÍ KOUČINK,
pro jednotlivce i skupiny.

MENTÁLNÍ KOUČINK 
je velmi efektivní cesta seberozvoje, ať už ve sportu, v byznyse, nebo v normálním životě. Každému klientovi se věnuji OSOBNĚ a s maximální péčí.
Diskrétnost je samozřejmostí. Učil jsem se od těch NEJLEPŠÍCH,
např: Jan Mühlfeit, Marian Jelínek, Pavel Moric. Absolvoval jsem spoustu přednášek, kurzů. Četl jsem velké množství odborné literatury a viděl mraky dokumentů.
A taky mám toho spoustu odžito a na vlastní kůži ODZKOUŠENO.

Používám svou metodu opírající se o nejnovější poznatky z neurovědy, která funguje SKVĚLE a nese potřebné výsledky. Vše, co s klientem dělám, mu VYSVĚTLUJI, aby mohl co nejdřív koučovat sám sebe. Za ÚSPĚCH považuji, když se klientovi začne dařit a moje služby už nepotřebuje. Někteří klienti se ke mně rádi vracejí na krátkodobá sezení,
aby ZNOVU získali potřebnou energii a motivaci.

PLATBY: Hotově, nebo převodem na bankovní účet, STORNO PODMÍNKY: V případě zrušení schůzky z vaší strany méně než 48 h, je storno ve výši 100 %. První půlhodinu máte ZDARMA, abychom spolu hned na začátku pojmenovali a pochopili Váš problém, situaci, OČEKÁVÁNÍ. Dále - 60 min. / 1.500,- Kč.    
Zavolejte si o termín bezplatné konzultace - ZDARMA !
+ 420 732 948 045, Máte dotaz - Napište mi - Teď HNED !
 ! ! 

Jakékoliv další užití Audio souborů, Mp3 produktů, formou šíření, kopírování, dalšího zpracování, nebo úprava či pořizování dalších rozmnoženin je zakázáno.  

Vaše osobní údaje, jméno, kontakty, dotazník jsou u mě v bezpečí a budu je
na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů,
které vycházejí z GDPR. Obchodní podmínky, Reklamační řádKONTAKT

,